Kateřina Huberová

26. dubna 2008 v 12:20 |  Osoby a osobnosti
- Naše lektorka etikety, komunikace..., jinak moderátoka České televize a Českého rozhlasu. Informace o ní lze najít na příslušných webech. Tam mimo jiné o sobě uvádí: "Vzdělání nejvýstižnější je nedopatřením pedagogické. Prožila jsem krátké období na ZŠ, mnoho dětí jsem ale nepoznamenala." - To samé bych mohla říct o sobě já. Pokud bych si teď ve škole měla vybrat osobnost, která mne oslovila, byla by to ona.
Jednou řekla něco jako: A vy si snad myslíte, že mám nějaké sebevědomí? - Mé sebevědomí je na nule. Všechno musíte hrát! - Napadlo mne, že Gray, Carnegie nebo Gruber řekli něco podobného, ale nemůžu to teď najít. Vybavuje se mi něco jako:
Musíte se tvářit tak přesvědčivě, až tomu sami uvěříte!
Pozn.: V počátcích společné domácnosti s mým mužem slovíčko počítač znamenalo hromadu nějakých součástek. Když mi můj počítačový machr spojil některé dohromady, tak to fungovalo. Dnes míváme doma počítačů i několik, jen třeba zrovna nemusí být ve standartním uživatelském režimu, protože jsou součástí realizace jiného jeho plánu či experimentu. Jako teď. Těžko na cvičišti, lehko na bojišti. S tím by jistě i ona souhlasila.
Všechno, co jsem v životě doopravdy potřebovala, jsem se naučila sama. ( Ale pravou výchovu mi poskytl Oddíl a kancelářským dovednostem... mne učil Martin Pražák. Díky.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama