Světlo přicházející od východu

14. září 2009 v 9:17 | R |  Osoby a osobnosti

P. James Manjackal

Izajáš 41,2: "Kdo vzbudil od východu muže, jemuž v patách kráčí spravedlnost?"
Izajáš 41,25: "Vzbudil jsem muže od severu a přišel od východu slunce. Vzývá mé jméno. Přichází! Knížata jsou jako hlína, on jako hrnčíř, jenž šlape jíl."

*****

Klíčová slova: exercicie za vnitřní uzdravení, Koclířov u Svitav 8. - 13. 9. 2009, , nedělní evangelizační bohoslužba pro širokou veřejnost se službou uzdravování

Úžasně požehnaný a propracovaný program, jak po stránce teologické, spirituální, psychologické, tak i pegagogické. Něco, co si opravdu netroufám s ničím porovnat! Opravdový misionář z indické Keraly, který přináší autentického živého Ježíše, který dává milost uzdravovat duševně i fyzicky, vše přijmout a všem odpustit, zakoušet a prožívat živého Ježíše ve společenství katolické církve. Profesor hlubokých a hluboce prožitých znalostí, který své velké dary neustále vykupuje obrovským nasazením pro Krista bez ohledu na nebezpečí.

Alleluja! Černí misionáři z východu přinášejí uzdravení, naději, radost a víru nemocné Evropě! Alleluja!

(Domnívám se, že se jednalo o jeho druhou návštěvu a exercicie v České republice, jeho web tvořený jeho spolupracovníky nese indické rysy, je především v anglické verzi, česky je jen životopis.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama